0
0

آرشیو نوشته های زیر با استفاده از المان های اختصاصی قالب مگاوردپرس در صفحه ساز المنتور طراحی و ایجاد شده است و امکان کنترل ظاهر و محتوای آنها همانند: کنترل تعداد نمایش نوشته ، مرتب سازی نوشته ها بر اساس عنوان ، تاریخ انتشار یا به روزرسانی ، بازدید و… به صورت سعودی و نزولی و فیلتر آنها بر اساس دسته بندی ، کنترل رنگ متن ها ، پس از زمینه باکس ها و دکمه ها ، فونت ، گردی گوشه ها و سایه های باکس ها ، فضای بین ردیف ها و ستون ها ، پدینگ و… برای هر بخش به صورت جداگانه با استفاده از این صفحه ساز و به صورت زنده فراهم می باشد.

همچنین شما می توانید با استفاده از این کنترل هایی که در اختیار شما قرار می گیرد ، سفارشی سازی بیشتری را بر روی باکس ها اعمال و آنها بر اساس سلیقه سفارشی سازی نمایید و باکس های زیر تنها یک نمونه از طراحی هر المان می باشند.

حالت کلاسیک - شبکه ای

حالت کلاسیک - کاروسل

حالت لیست - شبکه ای

 

نگهبان گل ها

كتاب خوانی برای بچه‌ها، تمرینی برای كسب مهارت‌های اجتماعی، تعامل و گفت وگو با دیگران است. البته تمرین و تجربه‌ای برای خوب گوش دادن به شمار می‌رود. همچنین قصه خوانی،...
دسته‌بندی نشده 2 بازدید admin10 1402/03/15 0
 

پادکست کودک با تاریخچه لگو را بشنویم؟

پادکست کودک با تاریخچه لگو را بشنویم؟ لگو تنها یک بازی خوب نیست، بلکه سازنده یک جریان فکری سیال است. خلق را از همان کودکی ممکن می‌سازد.
باشگاه پیشگامانی‌ ها 160 بازدید admin10 1402/03/12 0
 

100 ایده برای رشد خلاقیت

آیا ما خلاق راده می‌شویم؟ خلاقیت ما را در طول زندگی تغییر نمی‌کند. بنابراین، اگر به طور فعال تمرین کنیم و انواع فعالیت‌هایی را انجام دهیم که خلاقیت و توسعه...
معرفی کتاب 25 بازدید admin10 1402/03/08 0

حالت لیست - کاروسل

حالت مدرن - شبکه ای

نگهبان گل ها

كتاب خوانی برای بچه‌ها، تمرینی برای كسب مهارت‌های اجتماعی، تعامل و گفت وگو با دیگران است. البته تمرین و تجربه‌ای...
 
ادامه مطلب

مرغ همسایه غاز است

كتاب خوانی برای کودکان، تمرينی برای كسب مهارت‌های اجتماعی، تعامل و گفت وگو با ديگران است. همچنین تمرين و تجربه‌ای...
 
ادامه مطلب

حالت مدرن - کاروسل