0
0

دوره های آموزشی پیشگامان عرصه پژوهش

110 بازدید
دوره های پیشگامان عرصه پژوهش

در کلاس‌های مهارتی پیشگامان چه می‌گذرد؟ آیا با دوره‌های آموزشی پیشگامان آشنا هستید؟ دوره‌هایی که در آن سراسر با چالش مواجه هستید و در مسیر ان خلاقیت خود را رشد می‌دهید. دوره‌های ما تماماً دانش‌آموز محور است و معلم در آن نقش تهسیلگر را بازی می‌کند. او کلاس را رهبری می‌کند تا دانش پژوهان به سمتی درست هدایت شوند. پیشگامان عرصه پژوهش، دوره‌های آموزشی را همراه با بازی ارائه می‌کند تا در کنار آموزش سرگمی نیز چاشنی آن شود. زیرا که بازی کردن نقش مهمی را در اعتماد به نفس کودک و نوجوانان ایفا می‌کند. در ادامه با مهم‌ترین دوره‌های آموزشی آشنا خواهید شد و به اختصار هر یک از آن توضیح داده می‌شود.

شروع ثبت نام ترم جدید کلاس های مهارتی پیشگامان

فرزندان شما در کلاس های جذاب و متنوعی که پیشگامان عرصه پژوهش برای آنان طراحی کرده است می‌توانند شرکت کنند. دوره‌های پیشگامان به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

شرکت خواهند کرد. این دوره ها با هدف افزایش اعتماد به نفس و ایجاد فضای امن برای کارگروهی برای هنرجویان عزیز کودک و نوجوان طراحی شده است. از طریق مدرن ترین متد های آموزشی در محیطی شاد مطالب را فرا گرفته و خصوصیاتی همچون خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی در وجودشان شکوفا می‌گردد.
ما به عنوان یک موسسه آموزشی و فرهنگی و با نام پیشگامان عرصه پژوهش، مفتخریم که اعلام کنیم از زمان اقدام شما برای شرکت در دوره های پیشگامان عرصه پژوهش، یک جلسه مشاوره رایگان، جهت معرفی کلاس ها و راهنمایی والدین برگزار شده که حضور برای شما عزیزان و عموم نیز ممکن است. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر وارد بخش تماس با ما شوید، و جهت مشاوره یک فرم پر کنید. همچنین می‌توانید با شماره تماس‌های درج شده ارتباط بگیرید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://mypap.ir/?p=1360
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد دوره های آموزشی پیشگامان عرصه پژوهش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.